Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incest Bou Ra Bia bahut Mitha..
#1
Heart 
Hy ,
Namaskar samastanku . Mo naa Amit mo bou naa Rupa. Mo jibana taa incest heiki kete mazadar hei gala sei bisayare mu aagaku apana manaka sange share karibi
Like Reply
Do not mention / post any under age /rape content. If found Please use REPORT button.
#2
Bhai khali kana title dei rahi gala .. story ya aagaku badha hou!!!
Like Reply
#3
Bou Bia re ju moja au kouthi nai.   Mo bou jebe b ako jaye....Ta balo balia Bia ku Pani mariki dhoidia.....se soigole..mu ta chate.

Kebe kebe nido tablet dai ki mo mou ku mast ki alingono karithaaa.
Like Reply
#4
Hello all,

Ebe mate 24 yr but mo life re emiti b Sabu heijibo mu kebe kalpana b bhabi nathili. Incest sata au incest relationship b sata eita mu pura manuchi. 

Mu amit , denga Chua physically balanced. Moro incest start hela mo bou lagi. mo bou name pramila , housewife , tk gaunli maikina. Mo bapa gote govt worker . Mu mo family Ra gote pua Moro khei bhauni b nahanti jouta ki mo life Ra afsos bahut bada. bou dekhibaku shyamala color , height 5'5 haba , dudha 36 size jouta ki taa blouse size ru mu janili . Gaandi size kahi paribini bcoz se panty pindheni . Kintu gaandi taa maikina manaka gaandi pari mast bada bada jaha ki dekhile pura lovo paleiasibo. Mu pila dinu nalua Moro sex prati icha prabala agaru hin. Mu 7th time re gote podisa ghara jhio ku fusuleiki taa bia ghase . Dine se jhio Ra bou mate emiti karu thibara dekhi Dela . Mo bou ku b se kahidela , bou mate gali kala au pitila b.but Moro sex prati Mana kami nathila kebe b.

Ta kahani start hauchi jebe mu 10th podhuthili se time re ama gharaku nua phone gote asila jouthire ki net chaluthila. But ghare kahaku b ete mobile idea nathila so mu hin taku use Kare . Mu mo area pilanku pacharili kichi sex sites bisayare xxx videos dekhiba pain.  Se vitaru Jane vala sites gote suggest kala au mu prabala videos dekhili . Emiti karu karu dine mu incest boli gote jinisa dekhili sethi pasu pasu janili j ei guda stories guda boli au gote pare gote stories padhibaku lagili . Mate maza asivaku lagila mu time kadhiki stories guda hin podhili. Dine emiti gote MAA pua story podhuthili sudden mu mo bou bisayare bhabibaku lagili au Banda ghasibaku lagili. Mate Maja lagila story podhi podhi bou ku imagine karibaku . Emiti incest MAA pua ,Bhai bhauni ,Sabu podhi podhi mo deha vitare incest bhabana asivaku lagila au mu mast ki enjoy Kali. Taa pare mu bou ku valase dekhibaku lagili taa dudha gaandi otho Sabu mo Banda vitare uttejana anibaku lagila . Dhire dhire jinisa badhibare lagila . Ebe jebe b bou gadheibaku jaye ,luga safa Kare au ghara jhadu Kare mu ready hei jaithaye Tara deha Ra darshan Pain .bou ku imagine Kari mu haleibaku lagili . Khara dina hei thaye Amara tusn 11 ru 2 hauthila mu tusn ru asi dekhe ta bou soichi ,mate voko karuthila ta mu bou ku utheibaku gali but bou prabala nida re thila mu bou ki dakili ,,but se uthilani . Mate sudden kn hela k Jani mo deha hata thari Baku lagila au mo hata ape ape bou dudha adaku gala dhire dhire au gote anguthi re taa dudha ku halka touch Kali first time pain gote nari Ra dudha au sei b bou Ra dudha touch re mo Banda this hei pant chiri Baku lagila . Mo Banda ete bada au ete strong mu b sedina janili . Gote anguthi mariki b bou uthilani ta mu au gote anguthi re dudha ku touch Kali . Dhire dudha ku anguthi re hin press Kali . Bou dudha Ra naram sparsha Paula pare mo Banda ru rasa jharibaku lagila au mu satare swarg feel karuthili . Mo dwara au control helani mu pura dudha ku hata re dharibaku bhabili au pura papuli re dudha ku mutheibaku try Kali .pura papuli re bou dudha ku dharu dharu mo Banda ru rasa bahari gala. Mu pachaku feri asili. Dhua dhui hei bou ku dakili au se mate khaibaku Dela . Emiti kichi Dina chalila au mu bou ku touch karibara mauka chadu nathili. Bou ghara pochila bele saree ku jangha vitare modi ki pasaye but bahut try Kali bia dekhibaku but mate bia dekha hin galani. Dine rati re mu late night Jain stories podhuthili story padhi ki muthi maribaku bhari Mana hela ta mu uthiki bathroom jibi boli light taa on Kali . Ane setebele gote bed re southilu. Light on karu karu mu dekhili bapa bou Ra sadhi anta Jain teki bou bia vitare anguthi maruthile au bou bapa nka Banda ku mutheiki ghasuthila . Etiki dekhi mu shock hei gali semane alaga hei gale au mu bathroom ku pakeili .but bath room re bou bia ku dekhiki mo Banda ru eka baharu hin nathila Banda pura hard heiki thila.
Like Reply
#5
Mu taa pare soi podili , next Dina sakalu mu tk deri re uthili bou hin mate utheila . Mu uthila pare Kali rati Ra ghatana sabu mane podi jauthila .mu bou ku bhalare dekhili au bhabili mo soiba pare nischaya ghian khai thibo.mu jaiki fresh heli au kn tk khai deiki film dekhibaku lagili . Bou rosei karuthaye bapa duty jaithanti.
Like Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)