Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adultery deha o mana
#1
mo anubhuti
Like Reply
Do not mention / post any under age /rape content. If found Please use REPORT button.
#2
ehi ghatana dui parivara ra
Like Reply
#3
teenage
ehi age dei sabu manisha gala bele bahut apritikara jinisa anubhaba karithae. mo jibana re ghati jaithiba kichi smutri aji ehi kahani madhyama re share karuchi

ghare amara bapa bou au mu. mate bapa nou bahut sneha adara karanti bou mate dande na dekhile rahi pareni. mo jaha icha sabu purana karanti kichi b asubidha nahi karana bapa tehsildar thile. bou housewife uchha sikhita( english re MA karichi)

mu matric exam dei thae. result baharila bhala mark secure karithili. ghare kahile ravenshaw re padhibaku mora 1st selection re b heigala. admission hela mate ghara chadi jibaku icha hau nathae bou ra b mana dukha.
bapa ragging paain hostel na rahibaku kahile au gote single room rent neiki clg pakhare rahili.
jia room owner thile tanka na anwar se late 30s re thile ghare tankara budhi maa. se marriage karinathile . bhala katha barta. se tanka ghara tala floor re rahithile au mu upara floor re upare duita separate room thila separate attached bathroom. mo khaiba katha bapa tanku pacharibaru se kahile tanka gharaku jane chakarani ase se mo paain madhya rosei karideba.

mui class arambha ra dui dina pare gali bapa bou mate chadibaku asithile. mate bou chadiki gala bele bahut kanduthila. prathame prathame bhala lagu nathila. clg gali sanga hele au bulabuli kali bhala lagila. au ravenshaw kn maal.dine clg ru asila bele dekhili gote stree loko anwar uncle room ru baharili kn dekha jauthila
[+] 1 user Likes odia123's post
Like Reply
#4
(15-03-2022, 01:13 PM)odia123 Wrote: teenage
ehi age dei sabu manisha gala bele bahut apritikara jinisa anubhaba karithae. mo jibana re ghati jaithiba kichi smutri aji ehi kahani madhyama re share karuchi

ghare amara bapa bou au mu. mate bapa nou bahut sneha adara karanti bou mate dande na dekhile rahi pareni. mo jaha icha sabu purana karanti kichi b asubidha nahi karana bapa tehsildar thile. bou housewife uchha sikhita( english re MA karichi)

mu matric exam dei thae. result baharila bhala mark secure karithili. ghare kahile ravenshaw re padhibaku mora 1st selection re b heigala. admission hela mate ghara chadi jibaku icha hau nathae bou ra b mana dukha.
bapa ragging paain hostel na rahibaku kahile au gote single room rent neiki clg pakhare rahili.
jia room owner thile tanka na anwar  se late 30s re thile ghare tankara budhi maa. se marriage karinathile . bhala katha barta. se tanka ghara tala floor re rahithile au mu upara floor re upare duita separate room thila separate attached bathroom. mo khaiba katha bapa tanku pacharibaru se kahile tanka gharaku jane chakarani ase se mo paain madhya rosei karideba.

mui class arambha ra dui dina pare gali bapa bou mate chadibaku asithile. mate bou chadiki gala bele bahut kanduthila. prathame prathame bhala lagu nathila. clg gali sanga hele au bulabuli kali bhala lagila. au ravenshaw kn maal.dine clg ru asila bele dekhili gote stree loko anwar uncle room ru baharili kn dekha jauthila

Post  kara bhai agaku kan hela
Like Reply
#5
ଆଉ ତା ପରେ କଣ ହେଲା....
yourock Rock Ur Cock sex
Like Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)